Teleman

Totalne remonty Szelągowskiej (2)

program rozrywkowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elżbieta, nauczycielka wychowania fizycznego, z poświęceniem oddaje się działalności społecznej w swojej gminie. Razem z trójką dzieci zajmuje dwupokojowe mieszkanie z niewielką kuchnią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dorota Szelągowska przeprowadza generalne remonty mieszkań i domów w różnych częściach Polski. Ich właścicieli do programu w tajemnicy zgłosili bliscy. Ta niezwykła niespodzianka to wyraz wdzięczności za bezinteresowność i gotowość do poświęceń, jakie ci zawsze im okazywali. Ekipa z prowadzącą na czele będzie miała tylko tydzień, by zupełnie odmienić wnętrza domów. Widzowie zobaczą wyjątkowe metamorfozy i zaskakujące architektoniczne rozwiązania.

Elżbieta, nauczycielka wychowania fizycznego, od dwudziestu dwóch lat jest zatrudniona w dwóch szkołach. Ponadto oddaje się działalności społecznej w swojej gminie, pomaga w zagranicznych wymianach uczniów jako wolontariuszka, a także wspiera podopiecznych, by zdobywali sportowe stypendia. To dzięki niej korfball zawitał do Polski, ona też założyła pierwszą rodzimą federację tej dyscypliny. Dodatkowo każdego roku organizuje w Konstancinie turniej. Wreszcie organizuje akcje charytatywne, zbiórki odzieży czy pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin. Sama Elżbieta zajmuje razem z trójką dzieci dwupokojowe mieszkanie z niewielką kuchnią, a jego drzwi są zawsze otwarte dla innych. Zgłoszenie do programu wysłali córka kobiety Tamara, rodzeństwo oraz kuzyni. Pochodząca z niewielkiej wsi uczestniczka ma bowiem sześć sióstr. Po przeprowadzce do Warszawy uczyniła ze swojego lokum przystań dla całej wielkiej rodziny.

Zobacz także

Ładuję...