Teleman

LAB (50)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mąż informuje policję o zaginięciu żony. Znalazł w mieszkaniu ślady krwi, więc obawia się, że ktoś mógł ją skrzywdzić. Poszukiwana jest pielęgniarką, a jeden z pacjentów miał na jej punkcie obsesję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Grupa policjantów pracujących w nowoczesnym laboratorium dzięki fachowej wiedzy, niezawodnej intuicji i specjalistycznemu sprzętowi rozwiązuje kolejne niezwykłe zagadki kryminalne. Choć dochodzenia pozostają ich priorytetem, mają też swoje słabości, problemy oraz tajemnice, które powoli będą wychodzić na jaw. Kierowniczką LAB-u jest inspektor Maria Szajner (Alina Kamińska), a jednym z głównych śledczych - indywidualista, stroniący od ludzi Kuba Rawicz (Marcin Sianko). Mężczyzna od dzieciństwa skrywa pewien sekret. Inna pracowniczka laboratorium, komisarz Klaudia Traczyk (Ewelina Starejki), usiłuje łączyć obowiązki zawodowe oraz życie prywatne. Z kolei Brygida (Natalia Wieciech) i Paweł (Michał Chołka) Konieczni muszą zmierzyć się z ambicjami kobiety, jak również przeszłością szefa laborantów. Musi on bowiem pracować ze swoją byłą partnerką, specjalistką w dziedzinie balistyki, Igą.

W tym odcinku

Mąż informuje policję o zaginięciu żony. Znalazł w mieszkaniu ślady krwi, więc obawia się, że ktoś mógł skrzywdzić partnerkę. Jak się okazuje, poszukiwana pracuje jako pielęgniarka, a jeden z pacjentów miał na jej punkcie obsesję i śledził ją. Powstaje pytanie, czy mógł zrobić kobiecie krzywdę. Niespodziewanie dzwoni ona do ukochanego, błagając o pomoc. Choć policja szybko organizuje akcję ratunkową, zamiast ofiary uprowadzenia policjanci znajdują w potencjalnej kryjówce porywcza dużo krwi...

Występują

Zobacz także

Ładuję...