To był rok! (25)

program rozrywkowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tym razem widzowie przeniosą się do roku 2008, w którym na listach przebojów królowała Lady Gaga. W Polsce rozpoczęła się budowa Stadionu Narodowego, a cały świat zmagał się z kryzysem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dwie drużyny gwiazd pod wodzą Izabelli Krzan i Tomasza Wolnego będą odpowiadać na pytania dotyczące jednego wybranego okresu historycznego - od lat 60. XX wieku do czasów współczesnych. W trakcie trzech głównych rund sprawdzą swoją wiedzę na temat ówczesnej popkultury, mody, sportu, obyczajów czy życia codziennego. W każdym odcinku kapitanowie drużyn wraz z prowadzącym show Tomaszem Kammelem zaśpiewają przeboje danego okresu, a zaproszony do studia gość specjalny przypomni hity z prezentowanego roku. Scenografia, stylizacja uczestników i tematyka dosłownie przenoszą widzów do przeszłości.

Tym razem widzowie przeniosą się do roku 2008, w którym na listach przebojów królowała Lady Gaga. W Polsce rozpoczęła się budowa Stadionu Narodowego, a cały świat zmagał się z kryzysem. Na kanapie Izabeli Krzan zasiądzie Tomasz Szczepanik, lider zespołu Pectus. Opowie o kulisach pracy na teledysku do utworu "To, co chciałbym Ci dać" oraz zdradzi, dlaczego chciał iść do wojska. Tomasz Wolny zagra z Joanną Jędrzejczyk, która w 2008 roku zdobyła srebrny medal mistrzostwa świata w boksie tajskim. Opowie ona o świętach poza domem. Tajemniczym Gościem zostanie Piotr Kupicha z grupy Feel, będącej wtedy u szczytu popularności. Wystąpi także Viki Gabor w przeboju "Just Dance" Lady Gagi.

Występują

Twórcy

Ładuję...