Komisarz Alex 15: Bez przebaczenia (189)

serial kryminalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na willowym osiedlu dochodzi do zabójstwa. Ofiarą jest przyjaciel właściciela domu, Robert, który mieszkał tu od kłótni z żoną, z którą planuje rozwód. Śledztwem zajmuje się Gutek z pomocą Alexa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa.

W tym odcinku

Na willowym osiedlu dochodzi do zabójstwa. Ofiarą jest przyjaciel właściciela domu, Robert Lewicki, który mieszkał tu od kłótni z żoną, z którą planuje rozwód. Gospodarz, Karol Czyż, przebywa za granicą. Śledztwem zajmuje się Gutek z pomocą Alexa. Pierwsze podejrzenie pada na małżonkę zabitego mężczyzny, Aldonę, która wdała się w romans. Śmierć Roberta byłaby jej na rękę, ponieważ rozwód pozbawiłby ją majątku. Problem w tym, ze kobieta i jej kochanek mają alibi. Podczas gdy Gutek bada jego wiarygodność, w komendzie pojawia się aspirant Jagoda Waligóra z Brzezin. Twierdzi, że wpadła na ważny ślad w sprawie zabójstwa Lewickiego. Komendant pozwala jej dołączyć do zespołu na czas śledztwa. Gutek nie jest zadowolony, ponieważ nowa koleżanka irytuje go zbytnią pewnością siebie.

Występują

Twórcy

Ładuję...