Barwy szczęścia | odc. 2433

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agacie nie podoba się, że Patryk znowu współpracuje z Justinem. Grzelakowie idą do notariusza. Zamierzają kupić dom. Aldona nagle jednak zmienia zdanie. Nie jest w stanie opuścić Borek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

U Pyrków zjawia się Justin. Przynosi ze sobą kosze degustacyjne. Chce dać je sklepom, które zamówią wina Jezierskich. Agacie nie podoba się, że Patryk znowu współpracuje z Kanadyjczykiem. Grzelakowie udają się do notariusza. Zamierzają kupić nowy dom. Aldona nagle jednak zmienia zdanie. Nie jest w stanie opuścić Borek. Wycofanie się z transakcji może kosztować ich wpłaconą już zaliczkę. Róża i Zdzisio dzięki Sabinie poznają prawdę o chorobie Władka. Mimo że syn nie wyraża zgody, zamierzają powiedzieć o wszystkim Darkowi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...