Zakochani po uszy (196)

telenowela Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Sonia w tajemnicy przed Tymonem przesłuchuje nagrania otrzymane od dziennikarza. Przekazuje je prawnikowi. Kontaktuje się z nią mężczyzna, który twierdzi, że również został oszukany przez Olgierda.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Wiki wyznaje Asi, że zakochała się w koledze z pracy, Adamie. Na domiar złego Laura donosi Marcinowi, że żona go zdradza. Chłopak próbuje dowiedzieć się od Popiel, czy to prawda, ale dziewczyna stara się kryć przyjaciółkę, chociaż przychodzi jej to z trudem. Sonia w tajemnicy przed Tymonem przesłuchuje nagrania otrzymane od dziennikarza. Następnie przekazuje materiały prawnikowi, który pomaga jej w sprawie taty. Niespodziewanie odzywa się do niej mężczyzna, który twierdzi, że również został oszukany przez Olgierda. Proponuje spotkanie, jednak bez obecności prawnika. Usiłuje porwać dziewczynę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...