Teleman

Ukryta prawda | sezon 19 odc. 1257

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Umiera matka 17-letniego Tomka. Teraz chłopaka i jego siostrę Maję wychowuje ojciec, Grzegorz. Młody człowiek nadal nie pogodził się ze stratą. Pewnego dnia odkrywa, że rodzic ma nową partnerkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.

W tym odcinku

Matka 17-letniego Tomka trzy miesiące wcześniej zmarła na zawał serca. Teraz chłopaka i jego siostrę Maję wychowuje tylko ojciec, Grzegorz. Młody człowiek nadal nie pogodził się ze stratą. Jak odkrywa pewnego dnia, rodzic ma nową, znacznie młodszą partnerkę, Wiktorię. Grzegorz oficjalnie przedstawia ukochaną dzieciom. Dodaje też, że wkrótce zamieszkają razem. Tomek jest wściekły, nie potrafi zaakceptować kobiety, przekonuje siostrę, żeby zaczęli uprzykrzać jej życie. Ich działania najwyraźniej odnoszą skutek, bowiem Wiktoria zdaje się tracić cierpliwość. Jakiś czas później przekonuje jednak do siebie Maję, kupując prezenty, zabierając na wspólne zakupy, traktując po królewsku. To nie podoba się Tomkowi, który zarzuca siostrze, że dała się omamić. Niebawem coś do niego dociera - Grzegorz znał obecną partnerkę dużo wcześniej. Zarzuca ojcu romans.

Zobacz także

Ładuję...