Teleman

Lombard. Życie pod zastaw 8 (398)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sabrina udaje się do znanego dentysty. Po zabiegach korygujących czuje, że coś jest nie tak. Okazuje się, że stomatolog sprzedał swój sprzęt w lombardzie, a następnie rozpłynął się w powietrzu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) prowadzi dobrze prosperujący lombard na ul. Cichej. W lokalu nie brakuje klientów - ani tych zaprzyjaźnionych, jak Filomena (Małgorzata Rożniatowska), Boguś (Bogdan Kalus) czy Zefel (Krzysztof Hanke), ani tych nowych. Każdy z nich, przynosząc pod zastaw mniej lub bardziej cenny przedmiot, zaprezentuje także historię swojego życia. Do lombardu zajrzy więc zaginiona malarka czy klient o nazwisku Jeziorak (Jerzy Skoczylas), który zaintryguje pracowników lombardu przedmiotami pod zastaw od wnuczka. Opowiedziana również zostanie kryminalna historia związana z księgozbiorem z pewnej biblioteki.

W tym odcinku

Początkująca modelka Sabrina wierzy, że osiągnie wielki sukces. Na drodze stoi tylko nieidealny uśmiech. Osiemnastolatka udaje się więc do znanego dentysty, Grzegorza Fontany, który zgadza się jej pomóc. Po zabiegach korygujących Sabrina czuje, że coś jest nie tak. Rodzice namawiają ją, by skonsultowała się z innym lekarzem. Ojciec postanawia rozprawić się z nieuczciwym stomatologiem. Odkrywa ze zdumieniem, że gabinet już nie działa. Okazuje się, że Fontana sprzedał sprzęt dentystyczny w lombardzie, a następnie rozpłynął się w powietrzu. Waldemar Dybalski, właściciel podupadającej restauracji, rozdaje w lombardzie vouchery do swojego lokalu. Andżelika, Kaśka i Anka uczestniczą w kolejnym treningu gimnastyki na szarfach. W trakcie ćwiczeń przygląda się im Mariusz. Korsak stara się przekonać Ankę do kolejnej randki. Benia postanawia zacząć udzielać się w social mediach. By założyć vloga, potrzebuje dobrej kamerki. Prosi Betona o zakup.

Występują

Twórcy

Ładuję...