Barwy szczęścia | odc. 2432

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Klara otrzymuje przesyłkę od Kniewskiego. W środku znajduje się maszynopis jego nowej książki, a także wiadomość, że planuje targnąć się na swoje życie. W przedszkolu Hubert zwraca uwagę na Beatę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Klara otrzymuje przesyłkę od Kniewskiego. W środku znajduje się maszynopis jego nowej książki, a także wiadomość, że planuje targnąć się na swoje życie. W przedszkolu Hubert zwraca uwagę na Beatę. Uświadamia sobie, że kobieta jest w bardzo złym stanie i najwyraźniej jedynie kroplówki Łąki pozwalają jej jakoś funkcjonować. Ludwik wpada z wizytą do Stefana. Tam dowiaduje się, że Górka mieszka z Tolkiem i Irenką. Oliwka martwi się o Madzię. Przyjaciółka po ich spotkaniu sama wypiła prawie całą butelkę wina. Sięgając po alkohol, próbuje zapomnieć o problemach dotyczących rozwodu rodziców. Twierdzi jednak, że w żadnym razie nie jest uzależniona. Niedługo potem mieszkanie odwiedza Tymon i wyjmuje następne wino.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...