Teleman

Brzydula 2 (132)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sebastian dowiaduje się od Angeliki o wylocie Violi do Chin. Olszański jest wściekły, że kobieta znowu wybrała pieniądze, nie jego. Po odsłuchaniu wiadomości od Pauliny Marek jedzie na komisariat.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Sebastian dowiaduje się od Angeliki o nagłym wylocie Violi do Chin. Olszański jest wściekły, że kobieta znowu wybrała pieniądze, nie jego. Po odsłuchaniu wiadomości od Pauliny Marek jedzie na komisariat. W tym czasie wieść o dramatycznych wydarzeniach z udziałem rodzeństwa Febo obiega całą firmę. Julka i Kuba, posiłkując się internetem, próbują ustalić, co było powodem rozpadu małżeństwa rodziców. Wszystkie poszlaki wskazują na winę Marka. Fic stara się dowiedzieć od Pauliny, co zaszło w jej domu feralnego wieczoru. Obmyślają linię obrony. Władek znajduje przybitego Sebastiana. Chce go pocieszyć, oferując swoje "terapeutyczne" usługi. Po powrocie do domu Marek musi stawić czoło zdenerwowanej żonie i rozżalonym dzieciom. Zamierza wynagrodzić im swoją nieobecność, jednak popełnia gafę, która przynosi odwrotny efekt.

Występują

Ładuję...