Teleman

Ten moment (2)

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Marta, żona Filipa, przypadkiem spotyka na stacji benzynowej swojego byłego chłopaka, Janka. Zaczynają wspominać czasy, kiedy byli razem. Chwilę później zjawia się tam zazdrosny mąż kobiety.

Oglądaj w telewizji

Wt 22.06 9:00
TVNlogo

Opis

Każdemu przytrafił się kiedyś ten moment. Może to być koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba, która zagraża życiu, zwolnienie z pracy czy zdrada przyjaciela. Powody są różne, jednak zawsze chodzi o całkowitą zmianę dotychczasowej sytuacji życiowej. Serial "Ten moment" opowiada o ludziach, których los na zawsze odmieniła jedna chwila. Kamera towarzyszy bohaterom, połączonym tym samym biegiem wydarzeń, mimo że wcześniej nawet się nie znali. Producenci skoncentrują się zwłaszcza na momencie przemiany. Każdy odcinek to odrębna, fascynująca i bardzo emocjonalna historia. W odróżnieniu od innych seriali tego typu, zastosowano w nim wizualizację jednoczesności akcji, ograniczając komentarz do minimum.

W tym odcinku

Małżeństwo, Marta i Filip, spodziewają się dziecka, jednak nie układa im się najlepiej. Tymczasem Janek - były chłopak Marty i kolega z klasy Filipa - szykuje się do ślubu z Weroniką. Pewnego dnia Marta i Janek przypadkiem wpadają na siebie na stacji benzynowej. Zaczynają wspominać czasy, kiedy byli razem. Chwilę później zjawia się tam zazdrosny Filip.

Zobacz także

Ładuję...