Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3209

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Załamana Weronika zaczyna podejrzewać, że Antosia uciekła za granicę. Jest więc szczęśliwa, kiedy widzi córkę po wejściu do domu. Nie zdaje sobie sprawy z prawdziwej przyczyny powrotu nastolatki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Załamana Weronika zaczyna podejrzewać, że Antosia uciekła za granicę. Jest więc szczęśliwa, kiedy widzi córkę po wejściu do domu. Nie zdaje sobie sprawy z prawdziwej przyczyny powrotu nastolatki - razem z przyjaciółmi zamierza okraść matkę. Niespodziewanie guru Łukasz uderza Roztocką w głowę tępym narzędziem. W dniu pogrzebu Jagody Bergów odwiedza jej ciotka. Kobieta twierdzi, że nie może wziąć do siebie dzieci, ponieważ nie ma odpowiednich warunków. Podczas uroczystości Hanusia i Junior przeżywają ciężkie chwile. Jarek składa mi poważną obietnicę. Włodek, zazdrosny o Marię, prosi, żeby Roman ją śledził. Kobiecie udaje się jednak zgubić Hoffera. Wieczorem mówi mężowi prawdę, skąd to dziwne zachowanie. Zięba jest zszokowany. Prawnik Emil chce spotkać się z Pawłem. Wyznaje, że są przyrodnimi braćmi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...