Na dobre i na złe | odc. 807: Matka wystarczająco idealna

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Antek dochodzi do siebie. Maks oznajmia jego matce, że chce być dla chłopca ojcem i jeśli będzie trzeba, stoczy o to walkę w sądzie. Inga protestuje. Bart rozmawia z Kazią o swoich uczuciach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się w licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Po przeszczepie serca Antek dochodzi do siebie. Maks wybudza go ze śpiączki. Oznajmia też jego matce, że chce być dla chłopca ojcem i jeśli będzie trzeba, stoczy o to walkę w sądzie. Inga stanowczo protestuje i powtarza Begerowi, że ojcem chłopca jest jej mąż, Leszek. Bart szczerze rozmawia z Kazią o swoich uczuciach. Mówi, że nie umie wyrzucić jej z serca. Zespół opiekuje się studentem Mikołajem, który wskutek potrącenia przez samochód ma poważny uraz kręgosłupa. Przy pacjencie czuwa jego bliska paniki matka Barbara. By nie dopuścić do paraliżu, Bart planuje operację. Dominika w dalszym ciągu niepokoi się o zdrowie Emilki. Przyjeżdża z dzieckiem do szpitala. Doktor Fisher zapewnia ją jednak, że małej nic nie dolega. Marcin na próżno próbuje jakoś ją wesprzeć.

Występują

Zobacz także

Ładuję...