Teleman

Zakochani po uszy 5 (324)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Karolina obawia się, że Radek złamie jej serce. Tym bardziej, że jest w nim zakochana. Do Krakowa przyjeżdża Sonia, która marzy o wieczorze z Bartkiem. Ten jednak zaprasza do siebie przyjaciół.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Szczęście Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer) zostaje zburzone po tragicznym wypadku. Młoda pani weterynarz zostaje sama z dziećmi i musi stawić czoła nowej rzeczywistości. Sylwia (Kamila Kamińska) po wyjściu z więzienia próbuje ułożyć sobie życie. Rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej. Problem w tym, że bardzo trudno będzie jej odzyskać zaufanie innych. Los kolejny raz stawia również na jej drodze Michała (Jędrzej Hycnar), przed którym skrywa ona tajemnicę. Soni (Pola Błasik) ciężko jest pogodzić się z faktem, że Bartek (Mateusz Mosiewicz) jest zakochany w innej. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy zobowiązaniami wobec dawnej ukochanej a uczuciami do Tamary (Monika Kaleńska). Tymczasem w klinice stomatologicznej pojawiają się nowi lekarze: Karolina (Anna Karczmarczyk) i Radek (Piotr Nerlewski).

W tym odcinku

Karolina obawia się, że Radek złamie jej serce. Tym bardziej, że jest w nim zakochana. Do Krakowa przyjeżdża Sonia, która marzy o romantycznym wieczorze z Bartkiem. Ten jednak zaprasza do siebie przyjaciół. Dziewczyna jest rozczarowana jego zachowaniem. Wkrótce znajduje listę wad i zalet swoich i Tamary, którą sporządził Bartek. U Elwiry pojawia się Jacek. Spotkanie ma nieoczekiwany finał.

Występują

Twórcy

Ładuję...