Teleman

Tajemnica zawodowa (10-ost.)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrzej jest zaniepokojony, ponieważ kochanka przestała odbierać telefon po tym, jak odkryła jego tajemnicę. Górska nie stawia się też w sądzie na kolejnej rozprawie rozwodowej Żurawskich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Julia (Magdalena Różczka) ukończyła studia prawnicze w Warszawie, a potem wróciła do rodzinnego miasta. Tam została żoną Andrzeja Żurawskiego (Cezary Pazura) - miejscowego lekarza, chirurga ginekologa. Po ślubie zrezygnowała z własnych ambicji, poświęcając się rodzinie. Stworzyła swój wymarzony dom. Teraz żyje w cieniu męża jako żona i matka dwóch córek. Jednak pewnego dnia staje w obliczu tajemnicy, która zburzy jej uporządkowany świat. Odkłada na bok uczucia, by stanąć w obronie rodziny. Rozpoczyna walkę o dobre imię Andrzeja, a jednocześnie przyjmuje też sprawy związane z prawem medycznym. Wraca do pracy dla dzieci, lecz przede wszystkim dla siebie. Nagle na nowo odkrywa w sobie dawno wygasłą pasję.

W tym odcinku

Andrzej szybko zmienia ubrania w wynajętym przez Kingę apartamencie. Jest zaniepokojony, ponieważ kochanka przestała odbierać telefon po tym, jak odkryła jego tajemnicę. Górska nie stawia się też w sądzie na kolejnej rozprawie rozwodowej Żurawskich, choć ma zeznawać jako świadek. Julia boi się o swoje relacje z Paulą, która nie chce z nią rozmawiać i wyprowadziła się do dziadka. Postanawia wszystko naprawić. Organizuje w domu Wiktoria urodzinowe przyjęcie niespodziankę dla córki. Zaprasza nawet Miśka. Prawniczka przyjmuje nową sprawę. Skazany za rozbój oraz przestępczość zorganizowaną Grzegorz Bolesza pragnie być dawcą wątroby dla śmiertelnie chorego sześcioletniego synka Daniela. Zgodę musi jednak wyrazić sąd. Miller ostrzega Julię przed klientem. Okazuje się, że kierują nim osobiste pobudki - przed laty, pracując jeszcze jako policjant, zabił brata mężczyzny, groźnego mafioza. Uniewinniony Andrzej wraca do pracy w szpitalu. Lipska wzbudza u Żurawskiej wątpliwości odnośnie wyroku.

Występują

Twórcy

Ładuję...