Barwy szczęścia | odc. 2430

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Małgorzata zamierza nakryć Jerzego na zdradzie. Po raz kolejny go więc śledzi. W efekcie wraz z Natalią trafia do domku za miastem. Wówczas sekret Marczaka wychodzi na jaw. Hubert ma żal do Klary.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Małgorzata zamierza nakryć Jerzego na zdradzie. Po raz kolejny go więc śledzi. W efekcie wraz z Natalią trafia do domku za miastem. Wówczas sekret Marczaka wychodzi na jaw. Hubert ma żal do Klary, ponieważ zgodziła się z Iwoną i uznała jego nową posadę za nieetyczną. Pyrka tymczasem dowiaduje się, że stałą klientką firmy Łąka-Wit jest Beata, matka Grzesia, kolegi Marysi z przedszkola. Kajtek i Oliwka rozstają się przed podróżą do Singapuru do chorego ojca. Sabina bardzo się niepokoi. Uważa, że Władek zataja prawdę o swoim stanie zdrowia. Młodzi cierpią z powodu zbliżającej się rozłąki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...