Teleman

Zakochani po uszy 5 (322)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Asia i Piotr kontynuują podróż. Halina nie rozumie ich decyzji. Przytłoczona ostatnimi wydarzeniami Hania prosi Daniela o trochę czasu. Mężczyzna za wszelką cenę chce stworzyć z nią związek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Szczęście Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer) zostaje zburzone po tragicznym wypadku. Młoda pani weterynarz zostaje sama z dziećmi i musi stawić czoła nowej rzeczywistości. Sylwia (Kamila Kamińska) po wyjściu z więzienia próbuje ułożyć sobie życie. Rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej. Problem w tym, że bardzo trudno będzie jej odzyskać zaufanie innych. Los kolejny raz stawia również na jej drodze Michała (Jędrzej Hycnar), przed którym skrywa ona tajemnicę. Soni (Pola Błasik) ciężko jest pogodzić się z faktem, że Bartek (Mateusz Mosiewicz) jest zakochany w innej. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy zobowiązaniami wobec dawnej ukochanej a uczuciami do Tamary (Monika Kaleńska). Tymczasem w klinice stomatologicznej pojawiają się nowi lekarze: Karolina (Anna Karczmarczyk) i Radek (Piotr Nerlewski).

W tym odcinku

Asia i Piotr postanawiają kontynuować swoją podróż i ruszają do Włoch. Halina nie rozumie ich decyzji. Przytłoczona ostatnimi wydarzeniami Hania prosi Daniela o trochę czasu. Mężczyzna za wszelką cenę chce ją wesprzeć i stworzyć z nią związek. Spotyka się z koleżanką matki Hani, która ma zeznawać w sądzie na niekorzyść Małgorzaty. Nieoczekiwanie kobieta wyznaje Danielowi, że go okłamała. Ten staje przed dylematem.

Występują

Twórcy

Ładuję...