To był rok! (24)

program rozrywkowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podróż do roku 1988, w którym to Krzysztof Antkowiak podbijał opolską scenę piosenką 'Zakazany owoc', a w Magdalence rozpoczęły się rozmowy władzy z opozycją. W kinach wyświetlano m.in. 'Kingsajz'.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dwie drużyny gwiazd pod wodzą Izabelli Krzan i Tomasza Wolnego będą odpowiadać na pytania dotyczące jednego wybranego okresu historycznego - od lat 60. XX wieku do czasów współczesnych. W trakcie trzech głównych rund sprawdzą swoją wiedzę na temat ówczesnej popkultury, mody, sportu, obyczajów czy życia codziennego. W każdym odcinku kapitanowie drużyn wraz z prowadzącym show Tomaszem Kammelem zaśpiewają przeboje danego okresu, a zaproszony do studia gość specjalny przypomni hity z prezentowanego roku. Scenografia, stylizacja uczestników i tematyka dosłownie przenoszą widzów do przeszłości.

Sentymentalna podróż do roku 1988, w którym to Krzysztof Antkowiak podbijał opolską scenę piosenką "Zakazany owoc", a w Magdalence rozpoczęły się rozmowy władzy z opozycją. W kinach wyświetlano "Kingsajz", "Kogel-mogel" i "Szklaną pułapkę", a w telewizji pojawił się pierwszy odcinek serialu "W labiryncie". Izabella Krzan zagra wspólnie z Markiem Sierockim, Tomasz Wolny zaś będzie gościć Katarzynę Figurę. Aktorka opowie, jak powstały efekty specjalne w filmie "Kingsajz". Na domówce u Tomasza Kammela pojawi się Ewa Kasprzyk. W programie również przebój Lady Pank "Zostawcie Titanica", a także prezentacja pierwszego polskiego walkmana Kajtka i modnego wówczas damskiego obuwia. Wystąpi Mateusz Golicki z "The Voice Kids".

Występują

Twórcy

Ładuję...