Komisarz Alex 15: Zaginiona (188)

serial kryminalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zaginęła Klara Lipiec, córka sąsiadki Gutka. W poszukiwania angażuje się Górski z Alexem. Okazuje się, że dziewczyna sporo ukrywała przed matką. Zataiła znajomość ze starszym od siebie aktorem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa.

W tym odcinku

Zaginęła Klara Lipiec, córka sąsiadki Gutka. W poszukiwania angażuje się Górski z Alexem. Okazuje się, że dziewczyna sporo ukrywała przed matką. Zataiła między innymi swoją znajomość ze starszym od siebie aktorem Miłoszem Jurysiem. Policjanci starają się dowiedzieć, czy poza lekcjami gry aktorskiej tych dwoje łączyło coś więcej. W toku śledztwa funkcjonariusze odkrywają, że Klara w weekend bawiła się w klubie Joy w towarzystwie przyjaciółki, Kamili. Ich zainteresowanie wzbudza Norbert Banasik, kierowca nocnego autobusu, który był skazany za gwałt i niedawno opuścił więzienie. Nowy trop pojawia się, gdy do funkcjonariuszy dociera informacja o innym zniknięciu, które miało miejsce tydzień wcześniej. Zaginiona Joanna Turczyn również była w klubie Joy. Górski chce przesłuchać pracownika lokalu, Dariusza Madejskiego, ale gdy Alex próbuje go zatrzymać, zostaje zaatakowany paralizatorem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...