Na sygnale: To powinienem być ja (305)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Kuba idzie z Tadziem na plac zabaw. Matka jednego z dzieci doznaje wstrząsu anafilaktycznego. Podczas gdy Szczęsny jej pomaga, malec oddala się i ma wypadek. Wyniki jego morfologii są niepokojące.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Doktor Góra jedzie do znanej i cenionej profesor Holtzmann. Kobieta zasłabła w swoim gabinecie. Nieco później Artur musi się też zająć jej pacjentką, której podała osobiście przygotowany ziołowy napar. Kuba wspiera Basię w opiece nad Tadziem. Idzie wraz z chłopcem na plac zabaw. Matka jednego z bawiących się tam dzieci doznaje wstrząsu anafilaktycznego. Podczas gdy Szczęsny zajmuje się chorą, malec oddala się i ma wypadek na ulicy. Zostaje przewieziony do szpitala. Basia początkowo wpada w panikę i krzyczy na kolegę. Gdy okazuje się, że jej synkowi nic poważnego się nie stało, zwierza się Kubie, że niełatwo jej poradzić sobie bez męża. Wkrótce doktor Górska dzieli się z nią złymi wieściami. Okazuje się, że wyniki morfologii Tadka są bardzo niepokojące.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...