Na dobre i na złe | odc. 806: Dar serca

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Stan Antka ulega pogorszeniu. Chłopiec zostaje umieszczony na szczycie listy osób czekających na serce. Beger poświęca mu każdą wolną chwilę, co denerwuje Leszka. Między mężczyznami wybucha kłótnia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Stan Antka ulega znacznemu pogorszeniu. Chłopiec zostaje więc umieszczony na samym szczycie listy osób czekających na nowe serce. Doktor Beger poświęca mu każdą wolną chwilę, co denerwuje Leszka. Między mężczyznami wybucha ostra kłótnia. Maks w końcu postanawia wprowadzić syna w śpiączkę farmakologiczną. Ta decyzja przeraża Ingę, która nie zamierza się na to zgodzić. Pomysłowi Begera sprzeciwia się też doktor Mazur. Maks tymczasem wyznaje Molendzie, że mały pacjent jest jego synem. Prosi go także o radę. Ratownicy zjawiają się w szpitalu ze strażakiem, który wskutek wypadku doznał poważnego urazu mózgu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...