Barwy szczęścia | odc. 2426

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jerzy zaniedbuje żonę i większość czasu spędza poza domem. Małgorzata zwierza się Malwinie, że prawdopodobnie jest zdradzana. Do kancelarii Natalii po darmową poradę przychodzi pierwsza klientka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Jerzy nadal zaniedbuje żonę i większość czasu spędza poza domem. Załamana Małgorzata zwierza się Malwinie, że mąż prawdopodobnie ją zdradza. Do kancelarii Natalii po darmową poradę przychodzi pierwsza klientka. Halina Kałuża nie może jednak zapanować nad nerwami, przez co trudno jej wyłożyć, na czym polega problem. Sławka od samego rana wydzwania do Patryka, by omówić kwestie związane z organizacją ślubu. Jej natarczywość denerwuje Agatę. Pyrka nie chce, by Jezierska dłużej wtrącała się w ich sprawy. Stawia narzeczonemu ultimatum i zmusza, by poważnie rozmówił się z matką. Dominika otrzymuje tajemniczą wiadomość. Anonimowy nadawca twierdzi, że ją kocha. Całość przypomina jednak pożegnalny list samobójcy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...