Teleman

Rodzinny interes 4: Kobieta z okładki (157)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bogata wdowa z Ameryki, Jo Lewinsky-Fox, proponuje Witterowi wspólny interes - renowację zabytkowych samochodów, które kolekcjonował jej mąż. W biznes ten angażuje się również Wojtek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

W warsztacie zjawia się bogata wdowa z Ameryki, Jo Lewinsky-Fox. Kobieta chce naprawić samochód, ale proponuje też Witterowi wspólny interes - renowację zabytkowych samochodów, które kolekcjonował jej zmarły mąż. Przynętę łapie nie tylko Witter, ale i Wojtek. Są tak zadowoleni, że znoszą nawet irytujące zachowanie kobiety, która wydaje się udawać gwiazdę filmową. Wojtek naprawia też auto Kamilowi, koledze ze studiów. Mężczyzna opowiada mu o swoich rodzinnych problemach. Okazuje się, że jego 18-letnia córka obsesyjnie marzy o karierze modelki i spotyka się z dużo starszym od siebie fotografem. Żona Kamila zaś, która po ciążach ma nadwagę, bardzo wstydzi się swojego ciała i unika bliskości z mężem. Jo Levinsky-Fox, która słyszy rozmowę, doradza mężczyźnie, by zafundował żonie operację plastyczną.

Występują

Twórcy

Ładuję...