SuperLudzie (35)

serial dokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Niewidoma Dominika kocha łyżwiarstwo szybkie i figurowe. Artur również udowadnia, że ograniczenia istnieją tylko w głowach. Robi wszystko, aby zrealizować swoje postanowienia. Pasjonuje się sportem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.

W tym odcinku

W tym odcinku swoimi historiami podzielą się Dominika i Artur. To ludzie, którzy ciągle poszukują swojej prawdziwej pasji i w związku z tym próbują wielu możliwości. Dominika jest osobą niewidomą, jednak stara się, aby to nie stanowiło dla niej ograniczenia. W pełni angażuje się we wszystkie podjęte wyzwania i czerpie z nich tyle przyjemności, ile tylko się da. Kocha łyżwiarstwo szybkie i figurowe, ale nie ogranicza się wyłącznie do niego. Oddaje się również m.in. żeglarstwu oraz muzyce, choć to nie jedyne jej zainteresowania. Artur to prawdziwy "barierołamacz", ponieważ udowadnia, że ograniczenia są jedynie w głowach. Jest bardzo otwartym i zdeterminowanym człowiekiem, który robi wszystko, aby zrealizować swoje postanowienia. Najbardziej pasjonuje się sportem i jak dotąd uprawiał już szermierkę, workout i koszykówkę.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...