Barwy szczęścia | odc. 2425

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Olga i Marek przystają na pomysł Witka i Michaliny i pozwalają im razem zamieszkać. Żabcia zaprasza Gawrona do rezydencji na kąpiel. Gospodarze wracają przedwcześnie i spotykają Ryśka w łazience.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Olga i Marek przystają na pomysł Witka i Michaliny i pozwalają im razem zamieszkać. Nastolatki nie kryją radości, ale ich rodzice wciąż mają pewne wątpliwości. Złoty w dalszym ciągu pomaga Niedzielskiej w usprawnianiu szkolnej sieci komputerowej. Stefan ostrzega Łukasza w kwestii związku na odległość. Dzieli się z nim własnymi doświadczeniami z małżeństwa z Walerią. Sadowski umawia się z jednym z najważniejszych klientów, przedsiębiorcą Piotrem Łąką. Szybko pojawiają się problemy. Pomysł Jezierskiej, by zatrudnić Gawrona do organizacji wesela, spełza na niczym, gdyż Sławka znajduje w sieci teledysk Ricardo. Żabcia pragnie jakoś wynagrodzić tę przykrość partnerowi. Zaprasza go więc do rezydencji na kąpiel. Gospodarze wracają jednak przedwcześnie i spotykają Ryśka w swojej łazience.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...