Barwy szczęścia | odc. 2424

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michalina zwierza się Zuzi z kłopotów. Opowiada, że Witek nie zgodził się, gdy zaproponowała, by się kochali. Małgorzata dalej zamartwia się zachowaniem męża. Jerzy znów umawia się z Igą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Michalina zwierza się Zuzi ze swoich kłopotów. Opowiada, że Witek nie zgodził się, gdy zaproponowała, by się kochali. Nastolatka niedługo potem zaprasza do siebie Dawida. Rozważa zastąpienie nim Witka. Ten w napadzie zazdrości atakuje rywala. Dochodzi do rękoczynów. Tolek i Stefan wyznają Irence, że wyprawa do Norwegii była katastrofą. Waleria nie chce wracać do Polski, a Ida w kluczowym momencie nie zdobyła się na odwagę, by wyprosić teściową z domu. Koszyk i jego ukochana mają lada moment opuścić Grand Szalet. Proszą więc Górkę, by udzielił im gościny. Małgorzata dalej zamartwia się zachowaniem męża. Jej podejrzliwość budzą zapewnienia Jerzego, że ma w niedzielę spotkanie z inwestorem. Marczak tak naprawdę znowu umawia się z Igą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...