Teleman

Galileo (864)

program popularnonaukowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ekipa sprawdzi, jak działa gabinet i apteka w jednym. W pawilonie można zrobić proste badanie, skonsultować się z lekarzem i odebrać medykamenty. Widzowie poznają obyczaje urodzinowe z różnych krajów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnym sezonie programu pojawią się wyprawy do najpiękniejszych zakątków świata, choć nieco zmienionych w wyniku pandemii. Reporterzy wcielą się w pracowników fabryk, plantacji i innych organizacji, których działalność wzbudza powszechną ciekawość. Nie zabraknie też praktycznych wskazówek przydatnych w codziennym życiu oraz najnowszych doniesień ze świata nauki czy technologii. Smaku relacjom dodadzą kolorowe, oryginalne, a czasem zaskakujące potrawy.

Ekipa sprawdzi, jak działa gabinet i apteka w jednym. W pawilonie można zrobić sobie proste badanie, skonsultować się z lekarzem czy odebrać leki. Widzowie poznają obyczaje urodzinowe z różnych krajów i dowiedzą się o problemie kierowców ciężarówek podczas manewru skręcania. Przy tej okazji twórcy przetestują tzw. asystent skrętu. W programie pojawi się też definicja mikroplastiku oraz informacje na temat szkodliwości tego materiału dla natury i ludzi. Nie zabraknie również prostego wytłumaczenia fenomenu jazdy na dwóch kółkach.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...