Barwy szczęścia | odc. 2423

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Borys i Aldona przy wsparciu Vincenza otwierają 'Bella Sicilia'. Wydarzenie uświetnia pokaz włoskiego gotowania. Witek próbuje zatrzymać Michalinę w Warszawie. Dziewczyna postanawia zajść w ciążę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Borys i Aldona przy wsparciu Vincenza otwierają "Bella Sicilia". Wydarzenie uświetnia pokaz włoskiego gotowania. Jola coraz poważniej rozważa kupno nieruchomości we Włoszech. Nakłania Zenka i Basię, by razem z nią zdecydowali się na taką inwestycję. Witek wszystkimi sposobami próbuje zatrzymać Michalinę w Warszawie. Dziewczyna postanawia zajść w ciążę. Ma nadzieję, że w takiej sytuacji rodzice pozwolą jej zostać z ukochanym. Kajtek i Oliwia krótko cieszą się mieszkaniem we dwoje. Okazuje się, że Tymon chce się do nich przenieść. Madzia tymczasem zwierza się koledze, że ktoś ją śledzi. Wkrótce potem dziewczyna znika w tajemniczych okolicznościach.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...