Zakochani po uszy (175)

telenowela Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Sylwia ucieka z sądu w przebraniu muzułmanki. Rozpoczynają się jej poszukiwania. Kiedy Asia dowiaduje się o wszystkim, jest przerażona. Boi się, że rywalka będzie chciała się zemścić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

W dniu kolejnej rozprawy Sylwia ucieka z sądu w przebraniu muzułmanki. Rozpoczynają się jej poszukiwania. Kiedy Asia dowiaduje się o wszystkim, jest przerażona. Boi się, że rywalka będzie chciała się na niej zemścić. Tymczasem przebrana w burkę uciekinierka zjawia się u pani Joli. Żąda, by kobieta ją ukryła. Paula jest pod wrażeniem randki z Karolem, którego poznała przez aplikację. Kuba na wieść o tym, że dziewczyna się z kimś spotyka, nieoczekiwanie staje się zazdrosny.

Występują

Twórcy

Ładuję...