Na dobre i na złe | odc. 805: Nie jestem tym, za kogo mnie masz

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tadek uwalnia ojca i zawozi go do szpitala. Okazuje się, że Janusz jest bardzo chory. Hania przygotowuje się do ślubu. Tymczasem jej matka próbuje zbliżyć się do Wawrzyniaka, by dotrzeć do skarbu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Tadek, by zebrać pieniądze na okup za ojca, zapożycza się u Glorii i Jorge. Udaje mu się uwolnić seniora, ale między nim a porywaczami dochodzi do rękoczynów. Następnie zawozi Janusza do szpitala. Wyniki zleconych przez Hanię badań okazują się niepokojące. Senior jest bardzo chory, ale nie chce się leczyć. Zaczyna się o to kłócić z synem. Podczas dyżuru Bart i Kazia zajmują się Ernestem. Młody mężczyzna niespodziewanie stracił przytomność we własnym domu. Jego narzeczona, Luiza, nie może zapanować nad zdenerwowaniem. Kazia mówi też przełożonemu o swoim rozstaniu z Tadkiem. W przypływie namiętności profesor bierze ją w objęcia. Hania przygotowuje się do ślubu. Umawia się z matką w salonie na przymierzanie sukni, jednak Lucyna po raz kolejny nie dotrzymuje słowa i nie przychodzi. Jest zbyt zajęta próbami zbliżenia się do Wawrzyniaka. Chce wyciągnąć od niego informację o miejscu, w którym lata temu schował swój skarb.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...