Zakochani po uszy (172)

telenowela Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Klaudia nocuje w mieszkaniu Soni i Tymona. Zamierza wprowadzić się na stałe, ale Malwina nie zgadza się na nową lokatorkę. Sonia dowiaduje się, że matka planuje rozwód z jej ojcem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Klaudia nocuje w mieszkaniu Soni i Tymona. Zamierza wprowadzić się na stałe, ale Malwina nie zgadza się na nową lokatorkę. Tymon jest wściekły. Pani Jola i Paula, które przez ukrytą kamerę obserwują Kubę i Jagódkę, przyłapują chłopaka na randce z nieznajomą dziewczyną. Paula uświadamia sobie, że wciąż coś do niego czuje. Sonia dowiaduje się od matki, że ta chce się rozwieść z jej ojcem. Jest w szoku i boi się, jak tata zareaguje na tę informację. Ania i Bartek umawiają się na kolejne spotkanie. Choć początek nie jest obiecujący, to randka ma pozytywny finał. Tymonowi udaje się w końcu zbliżyć do Soni.

Występują

Twórcy

Ładuję...