Barwy szczęścia | odc. 2420

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bożena zwierza się Wiśniewskim, że Tadzio cierpi na alkoholowy zespół płodowy. Ku zdumieniu córki Tomasz stwierdza, że nie powinna adoptować dziecka. Aldona przygotowuje się do otwarcia sklepu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Bożena zwierza się Wiśniewskim, że Tadzio cierpi na alkoholowy zespół płodowy. Ku zdumieniu córki Tomasz stanowczo stwierdza, że nie powinna adoptować chorego dziecka. Aldona przygotowuje się do ponownego otwarcia sklepu i współpracy z Kasią i Vincenzem. Borysa natomiast pochłaniają poszukiwania nowego domu dla rodziny. Witek, Aleks i John zmagają się z awarią szkolnych serwerów, przez co lekcje zdalne zostają przerwane. Klara dowiaduje się, że Irena odezwała się już do Lidii Bajer, matki Oli, innej córki Olgierda. Co więcej, Adler przekonała ją, by zrezygnowała z praw do spadku. Pyrka oświadcza macosze, że nie zamierza oddać jej restauracji ojca.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...