Ukryta prawda | sezon 14 odc. 990

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anna i Mateusz organizują wigilię dla bliskich. Kobiecie bardzo zależy na obecności owdowiałej siostry. Syn zapowiada, że przyjdzie na kolację z kolegą. Na wieczerzy zjawia się nieoczekiwany gość.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

Anna i Mateusz postanawiają zorganizować u siebie wigilię dla bliskich. Kobiecie szczególnie zależy na obecności jej siostry, która prawie od roku jest wdową i zamknęła się w sobie. Danuta nie ma ochoty na rodzinne święta, ale w końcu daje się przekonać. Syn Dawid zapowiada Annie, że przyjdzie na kolację ze swoim najlepszym kolegą Olafem, który musiał zostać w Warszawie. Tuż przed rozpoczęciem wieczerzy zjawia się pewien nieoczekiwany gość. Świąteczny wieczór na zawsze odmieni los biesiadników.

Zobacz także

Ładuję...