Teleman

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (462)

serial kryminalny Polska 2020  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Bolo wraca do Białych Dołów, by przeprosić gospodynię księdza, którą obraził. Starsza pani naprowadza go na ciekawy trop. Głowacki wypytuje Paulinę o sprawę, w której stwierdzał zgon ofiary.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Oprócz prowadzenia śledztw, członkowie załogi zmagają się również z osobistymi problemami. Między Górską (Magdalena Margulewicz) a Jaworem (Michał Kitliński) toczy się niejasna gra, związek Pauliny (Kamila Ścibiorek) z Głowackim (Tomasz Sobczak) rozkwita, a Walczak (Michał Mrozek) trafia do klasztoru. Tymczasem Ola (Gabriela Oberbek) zyskuje nowego wielbiciela, Kopczyk (Dariusz Siastacz) musi zmierzyć się ze swoimi lękami, a bracia Gawlikowie - z nieznośną nastoletnią podopieczną.

W tym odcinku

Bolo wraca do Białych Dołów, by przeprosić gospodynię księdza, którą obraził. Nieoczekiwanie starsza pani naprowadza go na ciekawy trop. Głowacki wypytuje Paulinę o sprawę, w której stwierdzał zgon ofiary. Doktor jest przekonany, że mężczyzna znaleziony w lesie został tak naprawdę zatruty tlenkiem węgla. Tymczasem policja odnajduje zwłoki Floriana Madeja. Ktoś zastrzelił go ze strzelby myśliwskiej. Podczas przeszukania jego mieszkania Wach i Walczak trafiają na komputerze na nagranie, z którego wynika, że denat zamierzał ujawnić przestępstwo, do którego doszło w domu dziecka. Kiedy stróże prawa odwiedzają jednego z wychowawców z tej placówki, ktoś zaczyna do nich strzelać.

Występują

Zobacz także

Ładuję...