Teleman

Na sygnale: Ja nie odpuszczam (302)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod opiekę doktor Reiter trafia Sara, która została zgwałcona w klubie. Gdy dostaje wiadomość z groźbami, próbuje popełnić samobójstwo. Po pracy Anna usiłuje ustalić tożsamość sprawcy przestępstwa.

Oglądaj w telewizji

Wt 28.09 11:50
TVP HDlogo

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

W trakcie dyżuru pod opiekę doktor Reiter trafia Sara. Dziewczyna została zgwałcona w klubie i boi się wezwać policję. Kiedy w końcu zjawiają się funkcjonariusze, pacjentka dostaje wiadomość z groźbami. Wówczas próbuje popełnić samobójstwo. Interwencja Anny ratuje jej życie. Po pracy lekarka wraca do klubu, by na własną rękę dowiedzieć się, kto jest oprawcą dziewczyny. Odkrywa, że już wcześniej dochodziło tu do podobnych przestępstw. Ekipa Wiktora tymczasem walczy z czasem. Ratownicy szukają nietrzeźwej pacjentki, która w nocy zabłądziła w miejscowym parku. Jeśli nie zdołają jej odnaleźć, kobieta może zamarznąć. Potem zespół spieszy na pomoc uwięzionej w garażu i otrutej spalinami młodej parze.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...