Na sygnale: Wyrok śmierci (301)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Doktor Góra dochodzi do siebie po zawale. Nowy otacza opieką oczekującą dziecka Marynę. Zespół Wiktora udaje się do więzienia dla kobiet. Jedna z osadzonych, Krwawa Marzena, ma objawy ataku serca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Doktor Góra dochodzi do siebie po zawale. Podejmuje także zaskakującą decyzję. Zamierza oświadczyć się doktor Górskiej. Nowy otacza opieką oczekującą dziecka Marynę. W dalszym ciągu jednak spotyka się z Zosią. Próbuje przekonać ją, że powinni być razem. Dziewczyna ma wątpliwości i zaczyna go odtrącać. Zespół Wiktora udaje się do więzienia dla kobiet. Jedna z osadzonych, małżonka gangstera, zwana Krwawą Marzeną, ma objawy ataku serca. Doktor Banach szybko orientuje się, że więźniarka symuluje. Okazuje się, że kobieta boi się o swoje życie - ktoś szykuje na nią zamach. Lekarz postanawia niezwłocznie zabrać ją do szpitala. Dyrektor zakładu stanowczo się temu sprzeciwia i oskarża Wiktora o korupcję. Wzywa następną karetkę, by otrzymać opinię innego lekarza. Na miejsce przyjeżdża ekipa Potockiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...