Barwy szczęścia | odc. 2419

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Stefan informuje Tolka o przyjeździe Idy. Jak się okazuje, dziewczyna uciekła ze względu na Walerię. Bożena i Bruno kontynuują starania o adopcję Tadzia. Kuratorka przekazuje im złe wiadomości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Stefan informuje Tolka o przyjeździe Idy. Jak się okazuje, dziewczyna nie uciekła ze względu na Bartka, ale Walerię. Norweżka chce, by Górka pomógł jej uporać się z uciążliwą teściową. Tymon mówi Irenie, że niedługo razem z Koszykiem będą musieli opuścić Grand Szalet. Bożena i Bruno kontynuują starania o adopcję Tadzia. Udają się do domu dziecka, w którym umieszczono chłopca. Kuratorka jednak przekazuje im bardzo złe wiadomości. Po podjęciu pracy gosposi Żabcia zadomawia się w rezydencji Jezierskich. Gawron, kiedy tylko może, odwiedza ukochaną. Gdy bierze tam kąpiel, gospodarze nagle wracają do domu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...