Zakochani po uszy (166)

telenowela Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Sonia i Tymon odgrywają przed matką chłopaka parę. Danuta oznajmia, że da pieniądze na otworzenie knajpy. Tymczasem na kolacji zjawia się Bartek. Pomiędzy braćmi znów dochodzi do kłótni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Sonia i Tymon odgrywają przed matką chłopaka parę. Danuta jest zachwycona dziewczyną syna i oznajmia, że da mu pieniądze na otworzenie knajpy. Tymon udaje przed Sonią, że nie przyjmie wsparcia i odmawia matce. Tymczasem na kolacji zjawia się jednak Bartek. Pomiędzy braćmi ponownie dochodzi do kłótni. Malwina w tajemnicy przed wszystkimi postanawia wyjechać. Przyjaciele rozpoczynają poszukiwania dziewczyny. Tomek czuje się winny całej sytuacji.

Występują

Twórcy

Ładuję...