Zakochani po uszy (165)

telenowela Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Malwina budzi się w mieszkaniu Tomka z wielkim kacem. Dręczą ją wyrzuty sumienia i nie ma ochoty na rozmowę. Bartek, wbrew radom Kuby, nie korzysta z okazji, by zdemaskować Tymona przed matką i Sonią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Malwina budzi się w mieszkaniu Tomka z ogromnym kacem. Dręczą ją wyrzuty sumienia po tym, jak się zachowała poprzedniego wieczoru i ucieka. Nie ma ochoty na rozmowę z kimkolwiek. Bartek nie korzysta z okazji, by zdemaskować Tymona przed matką i Sonią, jak radzi mu Kuba. Rezygnuje z rodzinnej kolacji. Tymczasem Tymon namawia Sonię, żeby udawała przed matką jego dziewczynę.

Występują

Twórcy

Ładuję...