Bogaty dom - biedny dom (19)

reality show Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Małgorzata i Stanisław mieszkają z dwójką dzieci, w tym niepełnosprawną córką. Miesięcznie mają 1200 zł. Zamienią się miejscami z Marleną i Michałem, rodzicami dwójki pociech z budżetem 16 tys. zł.

Oglądaj w telewizji

Pt 21.06 7:00
Polsat Rodzinalogo
So 22.06 10:00
Polsat Rodzinalogo

Opis

Przepaść między ludźmi zamożnymi, a tymi, którzy mają naprawdę niewiele, rośnie z roku na rok. Najbogatsi co miesiąc dysponują kwotami przekraczającymi kilkadziesiąt tysięcy złotych, najbiedniejsi zaś mogą wydawać zaledwie kilka złotych dziennie. W każdym odcinku pojawią się dwie rodziny, z których jedna opływa w luksusy, druga zaś żyje na granicy ubóstwa. Następnie jej członkowie zamienią się domami i budżetami, by poznać życie w innej rzeczywistości. Dla tych biedniejszych zmiana warunków bytowych będzie jak podróż do raju, dla bogatych zaś stanie się koszmarem. Wszyscy uczestnicy programu przeżyją skrajne emocje. Eksperyment potrwa pięć dni. Po ich upływie obie rodziny znowu się spotykają, by podzielić doświadczeniami.

Małgorzata i Stanisław wraz z dwójką dzieci, w tym niepełnosprawną córką, mieszkają na wsi pod Warszawą. Mężczyzna zarabia na rodzinę pracami dorywczymi. Miesięcznie mają na życie jedynie 1200 zł. W województwie dolnośląskim mieszkają Marlena i Michał wraz z dwójką pociech. Kobieta jest obecnie na urlopie macierzyńskim, wcześniej była zatrudniona w branży finansowej. Jej mąż z kolei prowadzi zespół muzyczny. Miesięczny budżet rodziny wynosi około 16 tys. zł. Małżonkowie uwielbiają dalekie podróże. Widzowie przekonają się, jak poradzą sobie w innych warunkach.

Zobacz także

Ładuję...