Barwy szczęścia | odc. 2416

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jerzy oszukuje żonę, mówiąc, że ma spotkanie w pracy. Tak naprawdę po raz kolejny umawia się z Igą. Madzia i Mikołaj mają wkrótce następną sesję zdjęciową. Wciąż jednak się nie pogodzili.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Jerzy oszukuje żonę, mówiąc, że ma spotkanie w pracy. Tak naprawdę po raz kolejny umawia się z Igą. Małgorzata zauważa dziwne zachowanie męża i coraz bardziej się martwi. Madzia i Mikołaj mają wkrótce następną sesję zdjęciową. Wciąż jednak się nie pogodzili. Natalia stara się negocjować warunki umowy modelki z Milewskim, prawnikiem Fashion&Life. Kiedy orientuje się, że wpadła adwokatowi w oko, decyduje się to wykorzystać. Klara zaprasza do siebie Irenę. Chce omówić z macochą kwestię spadku po ojcu. W trakcie rozmowy wytyka kobiecie kłamstwo, a ta wybucha wówczas gniewem. Paszkowska z kolei dowiaduje się zaskakujących rzeczy o małżeństwie Śliwińskich. Po niedawnych kłopotach w hotelu Sabina usiłuje znowu zbliżyć się do Kazika. Oliwka natomiast stawia ultimatum w sprawie wyprowadzki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...