Wampiry: Dziedzictwo 3 (3)

(Legacies 3: Salvatore: The Musical!)

serial fantasy USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Na uczelni zjawia się nowy, tajemniczy psycholog. Na jego polecenie uczniowie przygotowują się do wystawienia musicalu o powstaniu szkoły Salvatore. Landon zaczyna pisać libretto przedstawienia.

Oglądaj w telewizji

Pt 10.12 19:20
HBO 3logo

Opis

W słynnej szkole Salvatore spotyka się nowe pokolenie istot posiadających nadprzyrodzone zdolności - czarodziejek, wampirów i wilkołaków. Właśnie w tym niezwykłym miejscu w dorosłe życie przyjdzie wejść 17-letniej córce Klausa Mikaelsona - Hope (Danielle Rose Russell), czy bliźniaczkom Lizzie (Jenny Boyd) i Josie (Kaylee Bryant), córkom Alarica Salzmanna (Matthew Davis). W Salvatore spotykają one swoich rówieśników, którzy - wbrew własnej naturze - pilnie uczą się i doskonalą swoje umiejętności. Nikt jednak nie wie, jaką ostatecznie wybiorą drogę - spełnią marzenia czy podążą mroczną ścieżką.

W tym odcinku

Na uczelni zjawia się nowy, niezwykle tajemniczy psycholog. Na jego polecenie uczniowie przygotowują się do wystawienia musicalu o powstaniu szkoły Salvatore. Landon zaczyna pisać libretto przedstawienia, a Lizzie, Josie, Kaleb i Jed ćwiczą swoje role. Hope zaś nie bierze udziału w tych przygotowaniach.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...