Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2415

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adwokat Paszkowska odkrywa, że Śliwińska usiłowała oszukać pasierbicę. Oliwka ponownie porusza temat wyprowadzki. Kajtek daje Sabinie do zrozumienia, że nie ma u niej warunków do nauki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Klara radzi się Paszkowskiej w sprawie spadku ojca. Prawniczka odkrywa, że Śliwińska usiłowała oszukać swoją pasierbicę. Oliwka znowu porusza temat wyprowadzki. Kajtek daje Sabinie do zrozumienia, że nie ma u niej odpowiednich warunków do nauki. W pracy Tomalowa wdaje się w konflikt z Karoliną. Wpada też w tarapaty, gdy Kazik, pomagając jej w urządzeniu spa, uszkadza zabytkowy mebel. Malwina i Małgorzata próbują rozprawić się ze skłonnością Emilki do podjadania słodyczy. Iga i Jerzy jadą razem na wycieczkę poza miasto.

Występują

Zobacz także

Ładuję...