Rodzinny interes 4: Twarze (145)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Dagmara, pracownica kwiaciarni, przychodzi do salonu po długiej przerwie. Dotychczas nie była zbyt mobilna, ponieważ złamała nogę. Podczas wizyty w salonie dziewczyna zachowuje się niepokojąco.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

Dagmara, sympatyczna pracownica kwiaciarni, w której zaopatrują się Jola i Ela, przychodzi do salonu po długiej przerwie. Dotychczas nie była zbyt mobilna, ponieważ złamała nogę i ostatnie tygodnie przeleżała w szpitalu. Podczas wizyty w salonie dziewczyna zachowuje się niepokojąco. Fryzjerki mają wrażenie, że ich nie rozpoznaje, jak również ma problemy z nazywaniem i rozpoznawaniem przedmiotów codziennego użytku. Anna i Aldona odpoczywają w spa. Dariuszowi Witterowi odpowiada samotność. Jednak niebawem przypadkowo odkryty sekret rujnuje jego spokój.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...