Leśniczówka (360)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Czesława radzi Katarzynie, by jej matka zrobiła specjalistyczne badania. Krzysztof mówi Ewie, że przemyślał wszystko i powinni się rozstać. Robert za jego plecami podejmuje ważną biznesową decyzję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Kasia zamawia dla Anny lekarską wizytę domową. W leśniczówce zjawia się Czesława. Wyznaje przyjaciółce, że bardzo się cieszy z jej powrotu. Wychodząc, Ździebłowska mówi Katarzynie, że jej matka powinna zrobić specjalistyczne badania. Ewa dowiaduje się od ojca, o czym rozmawiał on z Krzyśkiem. Jedzie do biura i mówi ukochanemu, że nie pozwoli, by już więcej Karol go gnębił. Majewski proponuje spacer i rozmowę. Wyjawia, że przemyślał wszystko i chyba powinni się rozstać. Zrozpaczona Płoska udaje się do ojca. Ten ma wyrzuty sumienia, że przyczynił się do jej kłopotów. Robert za plecami Krzysztofa podejmuje ważną biznesową decyzję. Beata w pracy jest przygnębiona. Mówi Konradowi, że ma dość biurokracji, która opóźnia każdy projekt. Lesiński proponuje, by zaangażowała się w wolontariat na rzecz ochrony zwierząt. Daniel zauważa, że klienci Borowika rezygnują zamawiania posiłku z powodu braku wegańskich dań. Nakazuje Zibiemu sprowadzenie specjalisty od wegemenu. Jedynak nie ma gdzie zjeść bezmięsnego posiłku. Edyta proponuje jej, by założyła wegański bar.

Występują

Zobacz także

Ładuję...