Ukryta prawda | sezon 14 odc. 976

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

46-letnia Sonia spotyka na ulicy dawnego kolegę, Michała. Mężczyzna skończył ASP i wyjechał do USA. Kobieta założyła firmę i ma rodzinę. Dowiaduje się, że Michał przebywa w noclegowni dla bezdomnych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

46-letnia Sonia spotyka na ulicy kolegę ze studiów, Michała - swoją wielką miłość. Mężczyzna zaraz po obronie dyplomu na Akademii Sztuk Pięknych wyjechał do USA, marząc o nieskrępowanej wolności artystycznej i życiu w komunie. Sonia wolała zostać w Polsce. Założyła firmę i do dziś zajmuje się projektowaniem strojów, biżuterii i galanterii. Kobieta jest zamężna i ma dwójkę dorosłych dzieci. Mąż Soni, Paweł, jest jej przeciwieństwem - to zabiegany biznesmen, który od sztuki woli świat międzynarodowych korporacji. Sonia zaczyna spotykać się z Michałem. Wkrótce kobieta zauważa, że mąż coś przed nią ukrywa i do późna przesiaduje w pracy. W końcu znajduje ślad szminki na jego koszuli. Jednocześnie dowiaduje się, że Michał przebywa w noclegowni dla bezdomnych.

Zobacz także

Ładuję...