Wampiry: Dziedzictwo 3 (2)

(Legacies 3: Goodbyes Sure Do Suck)

serial fantasy USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Członkowie Superdrużyny otrzymują straszne wiadomości o jednym z uczniów. Postanawiają go uratować. Alaric prosi szeryfa Maca o pomoc. Chodzi o rozwiązanie kilku spraw niecierpiących zwłoki.

Oglądaj w telewizji

Czw 9.12 19:25
HBO 3logo

Opis

W słynnej szkole Salvatore spotyka się nowe pokolenie istot posiadających nadprzyrodzone zdolności - czarodziejek, wampirów i wilkołaków. Właśnie w tym niezwykłym miejscu w dorosłe życie przyjdzie wejść 17-letniej córce Klausa Mikaelsona - Hope (Danielle Rose Russell), czy bliźniaczkom Lizzie (Jenny Boyd) i Josie (Kaylee Bryant), córkom Alarica Salzmanna (Matthew Davis). W Salvatore spotykają one swoich rówieśników, którzy - wbrew własnej naturze - pilnie uczą się i doskonalą swoje umiejętności. Nikt jednak nie wie, jaką ostatecznie wybiorą drogę - spełnią marzenia czy podążą mroczną ścieżką.

W tym odcinku

Członkowie Superdrużyny otrzymują straszne wiadomości o jednym z uczniów. Postanawiają zrobić, co w ich mocy, aby go uratować. Alaric prosi szeryfa Maca o pomoc. Chodzi o rozwiązanie kilku niecierpiących zwłoki spraw.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...