Zjawiska nadprzyrodzone (6)

(Paranormal: Caught on Camera)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Danny Moss bada nawiedzony budynek w Middlesbrough, w którym dorastała Rose. Wcześniej doszło tu do tragicznego pożaru. Swojego pierwszego ducha Rose zobaczyła, gdy miała zaledwie siedem lat.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Intrygująca seria o zjawiskach paranormalnych, a w niej relacje naocznych świadków, amatorskie nagrania, eksperckie analizy i najnowsza technologia w służbie łowców duchów. Twórcy programu próbują potwierdzić doniesienia o niewyjaśnionych zdarzeniach na terenie Wielkiej Brytanii. Ich celem jest udokumentowanie sensacyjnych opowieści przy pomocy najczulszych kamer. W każdym odcinku występują również osoby, które doświadczyły kontaktu z istotami z innych wymiarów. Pokazują własne dowody, m.in. nagrania i fotografie. W programie prezentowane są też materiały zarejestrowane w różnych zakątkach globu. Omawiają je naukowcy, sceptycy oraz eksperci przekonani o istnieniu świata duchów.

W tym odcinku

Danny Moss ma za zadanie zbadać nawiedzony budynek w Middlesbrough. Oto dom, w którym w latach 70. i 80. ubiegłego wieku dorastała Rose. Wcześniej doszło tu do tragicznego w skutkach pożaru. Swojego pierwszego ducha Rose zobaczyła, gdy miała zaledwie siedem lat. Kiedy poznała swojego męża Kevina, nie wierzył on w zjawiska nadprzyrodzone. Jednak mieszkając w tym budynku, przestał być sceptykiem. Tymczasem w studiu programu eksperci analizują nagrania i opowieści z całego świata.

Ładuję...