Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2410

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata, Patryk, Sławka i Jowita towarzyszą Kornelowi podczas wizyty w kasynie. Ku zdziwieniu rodziny, pozostałych graczy oraz krupiera pogrążony w długach biznesmen cały czas wygrywa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Agata, Patryk, Sławka i Jowita towarzyszą Kornelowi podczas wizyty w kasynie. Ku zdziwieniu rodziny, pozostałych graczy i krupiera pogrążony w długach biznesmen cały czas wygrywa. Tymczasem Prot jest przekonany, że Jezierska go okłamuje i z kimś się spotyka. Postanawia wyrzucić ją z mieszkania. Iwona przekonuje rodzeństwo, że Fryderyk i Teresa powinni zostać w ośrodku, ponieważ wymagają specjalistycznej opieki. Pyrkowie zastanawiają się, skąd wziąć pieniądze na ten cel. Vincenzo znajduje w klubie fitness kolczyk, który według Alana należy do szefowej. Jedzie wieczorem do Reginy z bukietem kwiatów, by oddać jej zgubę. Drzwi otwiera mu Franek.

Występują

Zobacz także

Ładuję...