Teleman

Barwy szczęścia | odc. 2409

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jowita spotyka się ojcem, który wciąż się ukrywa. Kornel sądzi, że miał proroczy sen. Wybiera się do kasyna. Agata odwiedza Teresę i Fryderyka. Dowiaduje się o wzroście opłat za pobyt w ośrodku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Jowita spotyka się ojcem, który wciąż się ukrywa. Kornel jest przekonany, że miał proroczy sen. Zamierza wybrać się do kasyna. Prosi córkę, by dostarczyła mu odpowiedni strój i namówiła rodzinę do wypłaty wszystkich oszczędności. Agata odwiedza Teresę i Fryderyka. Dowiaduje się o wzroście opłat za pobyt w ośrodku. Hubert proponuje, by dziadkowie wrócili do rodzinnego domu Pyrków. W klubie fitness trwa pierwsza lekcja tanga prowadzona przez Vincenza. W zajęciach uczestniczą Basia, Zenek i Jola. Włoch tańczy z Reginą, co wzbudza zazdrość Kozłowskiej. Tymczasem Franek wraca wcześniej z synkiem z Francji.

Występują

Zobacz także

Ładuję...